Techniki Diagnostyczne

Nazwa przedmiotu: Techniki diagnostyczne
Kierunek: Bioinżynieria Ist
Program: pobierz

Prowadzący kontakt konsultacje
prof dr hab. Anna Winnicka (mod. A) anna_winnicka@sggw.pl
dr hab. Beata Kuczyńska (mod. B) beata_kuczynska@sggw.pl
dr Zuza Nowak-Życzyńska (mod. C) zuzanna_nowak@sggw.pl czwartek 11-13
dr Magdalena Żmigrodzka (mod. A) magdalena_zmigrodzka@sggw.pl
dr Alicja Rzepecka (mod. A) alicja_rzepecka@sggw.pl
lek. wet. Olga Witkowska-Piłaszewicz (mod. A) olga_witkowska@sggw.pl
dr Kamila Puppel (mod. B) kamila_puppel@sggw.pl
mgr Aleksandra Kalińska (mod. B) aleksandra_kalinska@sggw.pl
mgr Grzegorz Drodkowski (mod. B) grzegorz_drodkowski@sggw.pl
dr inż. Marlena Wojciechowska (mod. C) marlena_wojciechowska@sggw.pl wtorek 15-17
mgr inż. Marta Kloch (mod. C) marta_kloch@sggw.pl poniedziałek 15-16, czwartek 13-14

 

Wyniki egzaminu można obejrzeć tu
Prace można oglądać u osób odpowiedzialnych za dany moduł

Wykłady: